TRENDY W MAKIJAŻU JESIEŃ - ZIMA 2014/2015

Na moim blogu pojawiły się już trendy modowe na nadchodzący sezon.  Teraz czas na przedstawienie trendów w makijażu, jakie będą obowiązyw...

Na moim blogu pojawiły się już trendy modowe na nadchodzący sezon. Teraz czas na przedstawienie trendów w makijażu, jakie będą obowiązywać w sezonie jesień - zima 2014/2015.

Okazuje się, że w nadchodzącym sezonie nie będziemy musieli wybierać, czy podkreślić bardziej oczy, czy może usta. Mocny, intensywny makijaż to właśnie to, na co powinnyśmy postawić w tym sezonie. Nie załamujcie się! Znajdzie się coś również dla osób, które wolą przykuwać spojrzenia strojem, a nie makijażem. Oto przegląd makijażowych trendów:


CZARNE KRESKI XXL

W tym sezonie będzie rządzić czarna kreska, ale taka w rozmiarach XXL. Taki wyrazisty makijaż oka najlepiej łączyć z ustami pomalowanymi jedynie bezbarwnym błyszczykiem.


                          Gaultier                                                         Saint Laurent                   

INSPIRACJE:
MAKE UP NO MAKE UP

To trend dla osób ceniących sobie naturalny wygląd. W takim makijażu ważne jest, aby nasza cera była nieskazitelna. Cienie do tego makijażu powinny być w kolorze jasnego beżu, złota. 
Do tego błyszczyk w kolorze nude i makijaż gotowy.


Stella McCartney

 INSPIRACJE:
USTA W KOLORZE CZERWIENI

W nadchodzącym sezonie stawiamy właśnie na czerwone usta. Odcieni tego koloru jest wiele, więc i wybór jest ogromny.  Nieważne czy będzie to burgund, makowa czerwień, czy kolor karmazynowy. Każdy z tych odcieni doda charakteru naszym jesiennym zestawom.


Aigner

 INSPIRACJE:
ZIELEŃ, RÓŻ, NIEBIESKI NA POWIEKACH

Ten sezon zdecydowanie należy do odważnych osób i taki też będzie ten trend. A mowa o makijażu powieki w różnych kolorach. Królować będzie zieleń, róż i kolor niebieski. Osoby, które lubią zwracać na siebie uwagę, mogą postawić na malowanie całej powieki w tych kolorach. 
Dla mniej odważnych pozostaje akcent w postaci kolorowej kreski.


  Chanel                                              Casasola                                              Dior  

 INSPIRACJE:Pamiętajmy jednak o tym, żeby nie dać się zwariować. 
Każdy makijaż powinnyśmy dopasować do swojej natury i możliwości.A Wam który trend podoba się najbardziej?

You Might Also Like

5 komentarzy